Órarend 2017/2018

 

    12.o. 12./3. 3/15.o.
HÉTFŐ 08:00-08:45      
08:55-09:40      
09:50-10:35      
10:50-11:35      
11:45-12:30 Magyar Nyelv és Irodalom B241    
12:55-13:40 Angol nyelv B241    
13:50-14:35 Matematika B241    
14:45-15:30 Testnevelés Tornaterem VI.   Foglalkoztatás I- angol 
15:40-16:25 Népzene B241   Népzene B241
16:35-17:20 Zeneirodalom B241   Zeneirodalom B241
17:30-18:15      
19:30-21:00      
         
KEDD 08:00-08:45      
08:55-09:40     09:25 Szolfézs I/2
09:50-10:35 10:15  Szolfézs I/2   10:15 Zeneelmélet I/4
10:50-11:35 11:00 Szolfézs I/2 11:00 Zeneirodalom(Dia, Ági) I/1  
11:45-12:30 11:50 Zeneelmélet I/4             Zeneirodalom (Dia, Ági) I/1 Foglalkoztatás I- angol
12:55-13:40     13:10 Zeneirodalom I/1
13:50-14:35 Testnevelés  Tornaterem VI.   13:55 Ofői 
14:45-15:30 Magyar nyelv és irodalom B241 15:10 Népzene (Karcsi, Vera)  
15:40-16:25   16:00 Szolfézs I/2  
16:35-17:20   16:45 Zeneelmélet tanári  
17:30-18:15      
       
         
SZERDA 08:00-08:45   Olasz I/1 Olasz I/1
08:55-09:40   Olasz I/1 Olasz I/1
09:50-10:35      
10:50-11:35      
11:45-12:30 Matematika B241    
12:55-13:40 Testnevelés  Tornaterem VI.    
13:50-14:35 Angol nyelv B241   Zeneirodalom C301
14:45-15:30 Zeneirodalom B241   Zeneirodalom B241
15:40-16:25 Történelem B241   Népzene (Zalán) C301
16:35-17:20   Biológia fakt. (Ági)  
17:30-19:00      
19:30-21:00 Énekkar CsT Énekkar CsT Énekkar CsT
         
CSÜTÖRTÖK 08:00-08:45      
08:55-09:40      
09:50-10:35      
10:50-11:35      
11:45-12:30 Matematika B241    
12:55-13:40 Testnevelés  Tornaterem VI.    
13:50-14:35 Magyar nyelv és irodalom B241    
14:45-15:30 Ofői B241    
15:40-16:25 Történelem B241    
16:35-17:20 Történelem B241    
17:30-18:15      
18:25-19:10      
         
PÉNTEK 08:00-08:45 Angol B241   08:00-09:30 Zeneelmélet I/1
08:55-09:40 Testnevelés  Tornaterem VI.    
09:50-10:35 Magyar nyelv és irodalom B241   09:40-11:10 Szolfézs I/2
10:50-11:35 11:10 Szolfézs I/2 Zeneelmélet I/1  
11:45-12:30 11:55 Zeneelmélet I/1 Szolfézs I/2  
12:55-13:40 12:40 Zeneelmélet + I/1    
13:50-14:35      
14:45-15:30      
15:40-16:25      
16:35-17:20      
17:30-18:15      
18:25-19:10      
         
         
    Csermákban levő órák Szolfézs: Taxné Karli Éva  
    Noszlopyban levő órák  Zeneelmélet: Lukács Elek  
    12.o. ofő: Sümeginé Hegyi Ilona Zeneirodalom: Rosteterné Nagy Rita  
    Történelem: Szőke Dénes Népzene: Rostetterné Nagy Rita  
    Matematika: dr. Péteriné Zagyi Anna    
    Magyar: Gódány Péter    
    Angol: Végh Balázs    
    Testnevelés: Vati-Pálfi Ivett